Lazerle Kılcal Damar Tedavisi İzmir Varis Tedavisi 

Son yıllarda lazer tedavileri çok büyük aşama kaydetmiştir. Günümüzde lazerler pek çok alanda güvenle kullanılmaktadır. Bu heyecan verici gelişmeler özellikle bacak varislerinin mavi ve kırmızı renkte olanlarında, yüzde ve vücudun herhangi bir yerindeki damar genişlemelerinin lazerle tedavisini olanaklı kılmıştır. Lazerle tedaviler gittikçe popüler olmaktadır. Çünkü yan etkileri çok azdır ve tedaviden hemen sonra günlük aktivitelerinize dönmeniz mümkündür.

CoolGlide Excel klinik olarak etkili yüz ve bacak damar lezyonları tedavisini uygulayan ilk 1064 nm Nd: Yag lazerdir. "atış süresi, spot çapı ve güç" ün gerçek bağımsız kontrolü ile başka

Nd-yag lazerler dahil diğer sistemlerden daha fazla damar tedavi imkanı Cutera sistemi ile sağlanabilir. CoolGlide sistemleri çok yönlü kullanıma sahip vasküler sistemlerdir.

  • Tüm vasküler lezyonlar
  • Port wine stain (şarap lekesi)
  • İnce hemanjiomlar

Tedavi edilebilmektedir.

Başlığında ayarlanabilen çap ölçüsü sayesinde 3, 5, 7 mm lik damarları kolayca tedavi edebilir.

Bakır soğutma tabakası sayesinde dokunulan bölgeyi anında soğutur.

Başlıktaki ClearView tekniği ile yapılan bölgenin açıkça görülmesi sağlanır.

Uygulama sırasında anestezi yapılmasına gerek yoktur. Tolere edilebilir bir acısı vardır. Uygulama sırasında bazı damarlar anında yok olurken bazılarının rengi koyulaşır. 4-8 hafta içinde bu bölgeden tamamen kaybolmuş olur.

Uygulama sonrasında epitelize edici krem, oluşan hasarın derecesine göre steroidli kremler kullanılır. Mutlaka güneşten korunmalıdır.

Genellikle bir veya iki seans yeterlidir.2 seans arası ortalama 3-4 haftadır. Bununla beraber tedavi sayısı damarların sayısı, rengi ve büyüklüğüne göre değişebilir.

Etiketler: kılcal damar, kılcal damar tedavisi, lazerle kılcal damar tedavisi, kılcal damar tedavisi izmir, kılcal damar tedavisi fiyatı izmir, izmir kılcal damar tedavisi, kılcal damar tedavisi nasıl yapılır, lazerle kılcal damar tedavisi fiyatı, lazerle kılcal damar tedavisi yaptıranlar, lazerle kılcal damar tedavisi yan etkileri, lazerle kılcal damar tedavisi zararları, lazerle kılcal damar tedavisi fiyatları, lazerle kılcal damar tedavisi video, lazerle kılcal damar tedavisi sonrası yan etkileri, lazerle kılcal damar tedavisi sonrası, kılcal damar tedavisi fiyatları, kılcal damar tedavisi fiyatı, kılcal damar tedavisi yapan hastaneler, kılcal damar tedavisi yaptıranlar,